KOBİ İşlem Tarifeleri

İhtiyacınıza uygun tarifeyi seçin, bankacılık işlemlerinizden tasarruf edin!

Gerçekleştirdiğiniz bankacılık işlem türü ve sıklığına göre DenizBank KOBİ tarifelerinden birini seçin, her işlem için ayrı ayrı ücret ödemek yerine cebinize uygun Mini, Midi ve Maksi KOBİ tarifeleriyle tasarruf edin.

Tarifelerimizi tüm DenizBank Şubeleri, 444 0 804 KOBİ İletişim Merkezi ya da AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’nda yer alan ‘Başvurular – Avantaj Paketleri’ sekmesinden satın alabilirsiniz.


KOBİ’lere hayat Deniz’ de güzel!

 Mini KOBİMidi KOBİMaksi KOBİ
Para Transferleri10 Havale40 HavaleSınırsız Havale*
  10 Havale - Şube Kanalı ile
10 EFT40 EFTSınırsız EFT*
  10 EFT - Şube Kanalı ile
Çek / Senet İşlemleri5 Çek Tahsilatı10 Çek TahsilatıSınırsız Çek Tahsilatı
KKB Risk Raporu
(1 Adet)
KKB Risk Raporu
(5 Adet)
KKB Risk Raporu*
(10 Adet)
KKB Çek Raporu
(1 Adet)
KKB Çek Raporu
(5 Adet)
KKB Çek Raporu*
(10 Adet)
-10 Yaprak Çek Karnesi**
(1 Adet)
25 Yaprak Çek Karnesi**
(1 Adet)
Hesap Yönetim ÜcretiVarVarYok
POS İşlemleri---
Kart İşlemleri---
Diğer Avantajlar--Safecard KOBİm Sigortası***
FiyatPeşin - 49 TLPeşin - 249 TLPeşin - 539 TL
-2 Taksit - 249 TL3 Taksit - 569 TL
-3 Taksit - 249 TL6 Taksit - 619 TL
--9 Taksit - 719 TL
Süre1 Ay3 Ay12 Ay
 • Tarife Detayı
  • KOBİ İşlem Tarifeleri tek bir ücret altında tarife geçerlilik süresi boyunca ilgili tarife için belirlenmiş adetteki işlemlerin tanımlanan kanallarda ücretsiz veya indirimli yapılmasına olanak sağlayan bir bankacılık hizmetidir.
  • Bir tahsilat dönemi içerisinde aynı tarifeden birden fazla satın alınamaz. Aynı tahsilat dönemi içerisinde sahip olunan tarife türünün haricinde ikinci bir tarife satın alınabilir.
  • Tarife, bankaya aksi bir talimat verilmedikçe süresi kadar olarak otomatik yenilenerek devam etmektedir.
  • Tarifenin iptal edilmesi halinde ücret iadesi yapılmaz. Tarife kullanıcı isteği ile iptal edildiğinde kullanılmamış avantajlar tahsilat dönemi sonuna kadar geçerliliğini korur.
  • Tarife ücret tahsilatı, vadesiz mevduat hesabınızdan veya Bankamız kredi kartlarından yapılabilmektedir. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa, ücret tahsilatı KMH’tan yapılacaktır.
  • Kredili mevduat hesabının bulunmaması durumunda, tahsilat sağlanamayan mevduat hesabı 5 gün boyunca sorgulanır. Bu sürenin sonunda ücret tahsilatı yapılamaz ise, tarife otomatik olarak iptal edilir.
  • Tarife kapsamındaki avantaj adetlerini aşan işlemler Bankamız standart ücret tarifesi üzerinden gerçekleştirilir.
  • Kullanılmayan avantajlar sonraki döneme devredilemez, sadece tahsilatın yapıldığı tarife döneminde kullanılabilir.
  • DenizBank herhangi bir anda tarife süresini, şartlarını, içeriğini değiştirebilir, güncelleyebilir ve tarifeyi sona erdirebilir. İlgili değişiklik ilk yenileme döneminden itibaren geçerli olur.
  • Ürün veya hizmetin kullanımıyla ilgili ücret değişikliğinin kabul edilmemesi durumunda Bankamızın, tarafınıza bu hizmeti vermeyi durdurma hakkı saklıdır.
  • Yurtdışı TL/Döviz gönderimleri ile yurtiçi diğer bankalara döviz gönderimleri tarife kapsamı dışındadır.
  • Tarife başlangıç tarihinden itibaren gerçekleşen düzenli ödeme talimatı işlemleri tarife kanal ve adet sınırı dâhilinde avantaj adetlerinden düşer.
  • Yukarıda özetlenen konular dışında her türlü detaylı bilgi/açıklama için DenizBank A.Ş. ile akdetmiş olduğunuz Temel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.
* Belirtilen tarife avantajları sadece İnternet Bankacılığı kanalında geçerlidir.
** Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.
***Safecard KOBİm Sigortası ücretsiz olarak Maksi KOBİ Tarife süresince geçerlidir. İlgili sigorta belgeleri ve poliçesi müşteri elektronik postasına ya da adresine gönderilecektir. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.