Otomatik Fatura Ödemesi

Otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde; şubeye gitmeden, kurum veznelerinde sıra beklemeden ödemeleriniz hesap ya da kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir, zamanınız size kalır.

Geniş kapsamlı anlaşmalı kurum ağımız sayesinde fatura ödemelerinizi tek bir noktadan yapabilir, ödemelerinizi Açıkdeniz İnternet Bankacılığı ve KOBİ ÜMİT aracılığıyla takip edebilirsiniz.

  • Bankamızda hesabı olan müşteriler faturalarının ödenmesi için “Otomatik Ödeme Talimatı” verebilirler. Otomatik ödeme talimatları müşterilerin vadesiz hesaplarından olabileceği gibi Bankamız Kredi Kartlarından da alınabilmektedir.
  • Bankamızda hesabı olan müşterilerimiz Bankamız alternatif dağıtım kanalları aracılığı ile faturalarını ödeyebilir. Kurum bazında hangi ADK kanallarının aktif olacağı değişmektedir.
  • İllere ve kurumlara göre farklılık göstermekle birlikte, aboneler anlaşma yaptığımız illerde Bankamız şubelerinden faturalarını ödeyebilirler.
  • Gerçekleştirilen fatura tahsilatlarında kurum ile yapılan anlaşmaya göre kurumdan bildirilen borç tutarı kadar ödeme yapılabilir veya kısmı tahsilat (fazla ya da eksik ödeme) yapılabilir.
  • Faturalarınız için Açıkdeniz İnternet Bankacılığından ya da KOBİ ÜMİT iletişim merkezi hattımızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.